חברת S.G. ייעוץ, ניהול וביצוע לוגיסטי מתמחה בליווי חברות, ייעוץ לוגיסטי וגיבוש פתרונות לוגיסטיים מתקדמים. לחברה ניסיון עשיר בניהול מוצרים ושירותים מעולם הלוגיסטיקה, כמו גם במתן מענה מקיף וממצה לאתגרים הלוגיסטיים הרבים עמם מתמודדים ארגונים.

החברה פועלת מזה כשלוש שנים, במהלכן נהנו לקוחותיה משיפור משמעותי באיכות המערך הלוגיסטי, מחסכון כספי ניכר ומ"שקט נפשי" בכל הקשור לתפעולו הפיזי של העסק. מומחי החברה – מהמובילים בתחומם – רכשו את ניסיונם ב'שטח', תוך עבודה בגופים ארגוניים גדולים ומורכבים, ומציעים את שירותיהם התפעוליים בהתאם לצרכיו הבלעדיים של כל לקוח ולקוח.

מנכ"ל החברה ומייסדה, שי גליק, הינו מומחה בעל שם בניהול רכש ולוגיסטיקה.לשי 11 שנות ניסיון בחברות בינלאומיות גדולות, במגוון תפקידי לוגיסטיקה וניהול – ממנהל מרלו"ג, דרך מנהל לוגיסטיקה ועד יועץ מקצועי לתהליכי ניהול לוגיסטיקה.

לצד עיסוקיו, מחזיק שי בתארים ותפקידים נוספים:

* בעל תואר ראשון בכלכלה ולוגיסטיקה מטעם אוניברסיטת בר אילן.
* בעל תואר שני בניהול לוגיסטיקה מטעם אוניברסיטת בר אילן.
* מוסמך הטכניון בניהול פרויקטים.
* מרצה בנושאי רכש ולוגיסטיקה באיגוד לשכות המסחר.
*מרצה במכללה למנהל.

מומחי החברה מקפידים על ייעוץ וביצוע 'חכמים', תוך הקפדה על איכות, יעילות ויצירת ערך מוסף לטווח הארוך. בסופו של יום, מציעים הפתרונות הייעודיים של S.G. ייעוץ, ניהול וביצוע לוגיסטי גישה חדישה, אמיצה ויצירתית – המביאה לשיפור איכות חיי הארגון ולעליה ברווחיותו.

לפרטים נוספים ולפגישת היכרות אנא צרו קשר

פלאפון :054-6748214 פקס : 03-9361135

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *