אודותינו

מי אנחנו

חברת G.S ייעוץ, ניהול וביצוע לוגיסטי מתמחה בייעוץ לוגיסטי לחברות וארגונים מהמובילים במשק, כמו גם בגיבוש וניהול של פתרונות לוגיסטיים מתקדמים.

משנת 2008 עד היום הביאה עימה החברה ללקוחותיה ניסיון עשיר וידע רב-תחומי בניהול מוצרים ושירותים מעולם הלוגיסטיקה, כמו גם במתן מענה מקיף לאתגרים הלוגיסטיים המשתנים ללא הרף.

מומחי החברה מתאימים לכל ארגון את הפתרון הנחוץ לו בהתאם לצרכים המשתנים, והודות לכך הארגון נהנה משיפור משמעותי באיכות המערך הלוגיסטי שלו, מחיסכון כספי, מעלייה ברווחיות ומ'שקט נפשי'.

שי גליק, מומחה ומרצה ותיק בתחומי הרכש והלוגיסטיקה, מחזיק בניסיון של למעלה מ-20 שנה כאיש ניהול בכיר וכיועץ בחברות בין-לאומיות.

מעל

0
מקומות

מעל

0
פרויקטים

מעל

0
לקוחות מרוצים

מעל

0
שנות נסיון

שירות מהיר

ב-S.G. בחרנו להציע ללקוחותינו 'ראש שקט' לאורך כל הדרך – ולבצע, לפי הצורך, את עבודת הלוגיסטיקה בפועל. מומחי החברה ילוו אתכם בתהליך ההטמעה ויבצעו עבורכם את המטלות הלוגיסטיות הנדרשות, עד לעמידה ביעדים והשגת התוצאות הרצויות. אתם, מצדכם, תוכלו להתמקד בעיקר – קידום העסק ופיתוחו.

דיוק

חברת S.G. בחרה לדבוק בחדשנות ובעדכניות כדרך חיים – ומקפידה ללמוד, להתעדכן ולהתפתח ללא הרף. ברור לנו כי ללא רעננות מחשבתית לא נוכל להתחרות בשוק הדינמי, ולכן איננו חוששים מפתרונות חדשניים ומשבירת המסגרת הלוגיסטית המסורתית. והתוצאות, מעידים לקוחותינו, מעידות בעד עצמן.

מקצועיות

חברת S.G. מעסיקה את מיטב המומחים, "כרישי" לוגיסטיקה מנוסים, המכירים את מגוון ההיבטים הלוגיסטיים הקיימים. התמודדות עם אתגרים מורכבים, אשר הניבה תוצאות ואף חוללה מהפך בארגונים ותיקים כחדשים, קטנים כגדולים, הפכה את החברה לפורצת דרך – ולכתובת מהימנה עבור כל לקוח המבקש לשדרג את מערכי הלוגיסטיקה בארגונו.