ניהול מלאי

עסק המעוניין להניב רווח מירבי מהמלאי שברשותו, חייב להתפנות לניהולו היעיל. ניהול מלאי בקפדנות ותוך ראיה למרחוק, יאפשר לחברה להיות ערוכה תמיד לאתגרי הייצור והשיווק – כמו גם להזדמנויות הצצות במפתיע. מלאי המנוהל היטב תורם למערכת ומאפשר הזרמת מוצרים בכמות מספקת, באיכות מיטבית ובזמינות מיידית.

חברת S.G. מציעה פתרונות מתקדמים ויצירתיים לניהול המלאי בארגונכם. מומחי החברה עושים שימוש במודולים לניהול מלאי, המאפשרים לעקוב בצורה יעילה אחר תנועת הסחורות – מהמחסן ואליו – מבלי לאבד את היכולת לדעת, בכל רגע נתון, מה הם המשאבים העומדים לרשות הארגון. שימוש במודול הרלוונטי, בהתאם להבנת צרכי הארגון, מייעל את ניהול המלאי ומסייע למפעיליו לחשב הוצאות והכנסות, חוסרים ועודפים, צרכים מיידיים ויעדים ארוכי טווח.

מומחי החברה מאמינים כי הרכש הוא מרכיב מרכזי בניהול מוצלח של מלאי. לכן, מקפידים מומחי החברה על רכש מושכל, המתבסס על תחזית נכונה ומעודכנת ומאפשר לעמוד במועדי האספקה – מבלי לוותר על השגת תנאי תשלום מועדפים. העברת תחום ניהול המלאי והרכש למנהל חיצוני מאפשרת לחברה להתרכז בעשייה ובייצור, מבלי להקצות עבורו כח אדם ומשאבים נוספים.

אנו ב-S.G. נסייע לארגונכם להטמיע וליישם ביעילות את עיקרון פארטו. ניסיוננו מלמד כי חברות, אשר עשו שימוש בעיקרון זה, מצאו כי חישובי העלות-תועלת שלהן היו שגויים מלכתחילה, שינו באופן דרמטי את תפישות המלאי שלהן – והגדילו לאין שיעור את תפוקתן.