ניסיון עשיר בשטח

חברת S.G. מעסיקה את מיטב המומחים, "כרישי" לוגיסטיקה מנוסים, המכירים את מגוון ההיבטים הלוגיסטיים הקיימים. התמודדות עם אתגרים מורכבים, אשר הניבה תוצאות ואף חוללה מהפך בארגונים ותיקים כחדשים, קטנים כגדולים, הפכה את החברה לפורצת דרך – ולכתובת מהימנה עבור כל לקוח המבקש לשדרג את מערכי הלוגיסטיקה בארגונו.

 

הופכים את העצה לתוצאה :בניגוד ליועצים רבים, הבוחרים לנסח ספר עצות כללי ו'לצאת מהתמונה', אנו ב-S.G. בחרנו להציע ללקוחותינו 'ראש שקט' לאורך כל הדרך – ולבצע, לפי הצורך, את עבודת הלוגיסטיקה בפועל. מומחי החברה ילוו אתכם בתהליך ההטמעה ויבצעו עבורכם את המטלות הלוגיסטיות הנדרשות, עד לעמידה ביעדים והשגת התוצאות הרצויות. אתם, מצדכם, תוכלו להתמקד בעיקר – קידום העסק ופיתוחו.

 להישאר צעיר לנצח :בעולם התזזיתי בו אנו חיים, חשוב לראות את התמונה הכוללת, להיות קשובים לשינויים ולא לקפוא על השמרים. חברת S.G. בחרה לדבוק בחדשנות ובעדכניות כדרך חיים – ומקפידה ללמוד, להתעדכן ולהתפתח ללא הרף. ברור לנו כי ללא רעננות מחשבתית לא נוכל להתחרות בשוק הדינמי, ולכן איננו חוששים מפתרונות חדשניים ומשבירת המסגרת הלוגיסטית המסורתית. והתוצאות, מעידים לקוחותינו, מעידות בעד עצמן.

 

לפרטים נוספים ולפגישת היכרות אנא צרו קשר

פלאפון :054-6748214 פקס : 03-9361135

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *